HAKKKIMIZDA

6 Kasım 2009 tarihinde açılan ve bölge hizmetine sunulan Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 6.5 yıllı geride bırakmış ve ilk günkü hizmet aşkını arttırarak büyük bir özveri ve gayretle hizmet vermeye devam etmektedir.

Çakırtepe ailesi olarak bu gün geldiğimiz noktada yaklaşık 1 milyon 400 bin hastayı muayene etmenin 29 bin’e yakın hastamızın da ameliyatla sağlığına kavuşmasına vesile olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Çakırtepe Hastanesi Ailesi olarak bizler bu asli görevlerimizi yerine getirmekle kalmayıp; aynı zamanda sosyal sorumluluklarımız kapsamında elimizden geldiğince, bulunduğumuz bölgenin sportif ve kültürel faaliyetlerine destek olmaya çalıştık. Toplum sağlığını ilgilendiren bilinçlendirme panelleri ve konferanslar düzenledik. Sosyal ve kültürel anlamda bir çok proje destek verdik ve bir çoğunun gerçekleşmesine öncülük ettik. Ekonomik manada yarattığımız katma değerle ve istihdam sağlamakta Ordunun sayılı firmaları arasında yer aldık. Özetle 280 kişilik büyük bir Çakırtepe Ailesi olduk.

Bu birliktelik ve aile ruhu sayesinde şu zamana kadar başarıyla verdiğimize inandığımız hizmetin kalitesinin ve sizlerin memnuniyetinin artması için daha fazla çalışacağımızı da belirterek, başarıyla geçirdiğimiz bu sürecin daha nice başarılı gelecek ayların, yılların habercisi olmasını temenni eder, sağlıklı günler dileriz…