Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri

Bu sayfada, Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi’nin toplumsal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği ve planladığı projeleri bulabilirsiniz. Amacımız, sağlıklı bir toplum için farkındalık yaratmak ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak.

Doğru Nefes Alma Etkinliği 'Ünye Nefes Alıyor' Başarıyla gerçekleştirildi!

Çamlık’ta Ünye Halkı Bir Araya Gelerek Doğru Nefes Alma hakkında bilgilendirildi.

“Ünye Nefes Alıyor” mottosuyla düzenlediğimiz Doğru Nefes Alma Etkinliği, 16 Temmuz Pazar günü Çamlık’ta tüm halkın katılımıyla büyük bir ilgiyle gerçekleşti.

Fizyoterapistimiz Ayşegül Cerrahoğlu Aydemir’in rehberliğinde katılımcılar, doğru nefes alma tekniklerini öğrendi ve doğanın eşsiz enerjisini hissederek ruhunu şımartma imkanı buldu.

İçki, Sigara ve Uyuşturucu Bağımlılığı ile Mücadele Söyleşisi

İçki, Sigara ve Uyuşturucu Bağımlılığı ile Mücadele Söyleşisi

Hastanemiz Başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun, 15 Mayıs 2022’de Mehmet Necati Vidinli Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilere yönelik bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşide Dr. Coşkun, içki, sigara ve uyuşturucu bağımlılığının zararları ve bu tür bağımlılıklardan kurtulmak için yapılabilecekler hakkında bilgiler verdi.

Anneler Soracak, Uzmanımız Aydınlatacak Bilgilendirme Programı

Anneler Soracak, Uzmanımız Aydınlatacak Bilgilendirme Programı

Hastanemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil İbrahim İnce, 3 Kasım 2022’de Akkuş Öğretmen Evi’nde “Anneler Soracak, Uzmanımız Aydınlatacak” temalı bir bilgilendirme programı gerçekleştirdi. Programda Dr. İnce, annelerin çocuk sağlığı ve bakımıyla ilgili merak ettiği soruları yanıtladı ve önemli bilgiler paylaştı.

Anneler Soracak, Uzmanlarımız Aydınlatacak Konferansı

Anneler Soracak, Uzmanlarımız Aydınlatacak Konferansı

Hastanemiz, 1 Haziran 2022 Çarşamba günü Ünye Müftülüğü Konferans Salonu’nda “Anneler Soracak, Uzmanlarımız Aydınlatacak” temalı bir konferans düzenledi. Konferansa Başhekim Uzm. Dr. Ali Coşkun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlarımız Uzm. Dr. Hüseyin İnceoğlu ve Uzm. Dr. Halil İbrahim İnce konuşmacı olarak katıldı. Konferansta annelerin çocuk sağlığı ve bakımıyla ilgili merak ettiği sorular yanıtlandı ve önemli bilgiler paylaşıldı.