Çakırtepe Hastanesi,

Bir adanmışlık hikayesi...

Ünye’de çok ortaklı limited şirketi olarak 2009 yılının sonlarında ( 6.11.2009) sağlık hizmeti sunmaya başlayan Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi, yöremizde ve bölgemizde teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, hastalıkların teşhisinde, birbirleri ile ayırıcı tanılarında, hasta bakım, tedavi ve nitelikli laboratuvar hizmetlerinde,  kaliteden ödün vermeden yüksek nitelikli olarak uygun maliyetle, toplumun her kesiminin ulaşabileceği mahiyette hastaların hizmetine sunmak gayretindedir.

Hastanemizin, sağlık hizmet sunumunda geldiği nokta ile yetinmeyip, bu noktayı hep daha da aşmaya odaklı, kaliteye önem vererek, hasta ve çalışanların da memnuniyetini sağlamak amacı ile hasta odaklı ama tüm personellerince gönülden yardımlaşmanın en üst düzeyinde paylaşıldığı, bir hastane işletmeciliği sunmak, hedeflerinden yalnızca bir tanesidir.

Hastanemiz yöresel, bölgesel, hatta sahip olduğu sağlık turizmi yetki belgesi ile uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı, mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Bu konuda her zaman ciddi adımları atma gayretinden asla vazgeçmeyeceğiz. Hastanemizi hem cihaz hem de fiziki alan olarak daha çok büyütebilmek ve yüksek kalitede, ulusal ve uluslar arası düzeyde sağlık hizmeti vermek nihai amaçtır.

                                                                                     Uzm.Dr. Ali COŞKUN
                                                                           Mesul Müdür / Başhekim

İyi Bir Sağlık Herkesin Hakkı

Rahat hissetmenin temel nedeni bu.

Misyonumuz

En son teknolojik imkanları kullanarak uluslararası kalite standartları
doğrultusunda hasta memnuniyeti odaklı üstün nitelikli ekibimizle bölgemizde
referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmaktadır.

Vizyonumuz

Etik kurallara bağlı , hasta haklarına saygılı , kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen , konularında uzman
çalışanlarımızla DOĞRU TEŞHİS – DOĞRU TEDAVİ yaklaşımıyla ; sağlık hizmetlerini kalite ve etil değerlerinden
ödün vermeden sunmaktır.