Acil Servis

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Acil Servisi tecrübeli ve dinamik bir kadro ile 24 saat hizmet vermektedir.

Gündüz hastanede mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de hastane içinde kendi birimlerinde nöbet tutan uzman hekimlerimiz ve radyoloji uzmanları tarafından desteklenmektedir. Tüm hekimlerimiz acil servisten çağrıldıkları zaman çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir.

Acil serviste her türlü tahlil ve radyolojik tetkik, 24 saat boyunca en hızlı şekilde yapılmaktadır. Hastanemizin yoğun bakım ünitesi ve ameliyathanelerinin acil servisten kolay erişilebilir bir konumda olması her branştan acil hastayı kolaylıkla kabul ve tedavi etme olanağı sağlamaktadır.

Acil servisimiz her yaş grubundan hastaya hizmet vermektedir. Servisimizde 1 acil hasta müdahale odası (monitörizasyon ve defibrilatör olan), 7 yataklı genel muayene odası ve 4 yataklı hasta müşahede odası bulunmaktadır. Sürekli hazır bulunan tam donanımlı hastanemize ait acil yardım ambulansı ile gerekli görülen durumlarda hastalarımızın başka bir sağlık kuruluşuna nakil işlemleri gerçekleşebilmektedir.