Radyoloji

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Radyoloji Bölümü tecrübeli ve dinamik bir kadro ile 24 saat hizmet vermektedir.

Radyoloji Kliniğimizde tüm radyolojik işlemler 7 gün 24 saat yapılmaktadır. Radyoloji Ünitemizde; tüm tetkikleriniz, kalite kontrol aşamalarından geçer. İhtiyaç duyulduğunda tetkiki isteyen doktor ile gerekli konsültasyonlar yapılır. Tüm tetkikler klinik ön tanı dikkate alınarak her hasta için özel olarak planlanır. Raporlamada diğer önceki tetkikleriniz ve sonuçlarınız karşılaştırmada mutlaka dikkate alınır. Tetkiklerden önce hastalarımız tetkik hakkında yazılı ve sözel olarak bilgilendirilir.

Tüm tetkikleriniz, tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilir ve tümü dijital olarak arşivlenir. Yapılan tetkikleriniz CD ya da DVD ortamına kaydedilebilmektedir ve sorumlu uzman doktorlarımız tarafından tüm aşamalarda denetlenip, kontrol edilmektedir. Tüm tetkikleriniz, önceki tetkikleriniz ve sonuçlarınız dikkate alınarak, güncel literatür bilgileri ışığında raporlandırılmaktadır.

Radyoloji Hizmetlerimiz
– Radyografi, Mamografi, Histerosalpingografi (HSG) incelemeleri
– Ultrasonografi ve Doppler Ultrasonografi incelemeleri
– Multislice Bilgisayarlı Tomografi incelemeleri
– Magnetik Rezonans Görüntüleme incelemeleri (MR)
– Non-vasküler Girişimsel Radyoloji işlemleri
– Prostat MR incelemesi
– Meme MR incelemesi
– HRCT
– 3 Boyutlu BT Anjiyo

Kapalı alan korkusu olan hastalarımızda, hareketsiz duramayacak olan tüm çocuk ve erişkin olgularda anestezi desteğinde tetkikleriniz yapılmaktadır.

Doktorlarımız ile tanışın